Nowa muzyka od Nicole Scherzinger nadchodzi. Liderka Pussycat Dolls już w zbliżający się Dzień Kobiet planuje opublikować pierwszy od 2014 roku solowy singiel. 

Nadchodzący utwór Nicole będzie nosić tytuł „She’s Bingo” i zostanie wydany już w najbliższy poniedziałek, 8 marca o 18:00 czasu polskiego. Piosenka ma być nowoczesną wersją przeboju disco zatytułowanego „D.I.S.C.O.” i stworzonego pierwotnie przez francuski zespołu Ottawan w 1979 roku.

Singiel zostanie wydany lekko ponad rok po powrocie na scenę słynnej grupy The Pussycat Dolls, której Scherzinger jest liderką. Premiera jej solowej muzyki ma jednak nie przeszkodzić w kontynuowaniu reaktywacji zespołu. Panie z PCD nadal pracują nad nowym materiałem i planują wspólną trasę koncertową, o czym zapewniała inna członkini Ashley Roberts TUTAJ.

W „She’s Bingo” u boku Nicole Scherzinger usłyszeć będzie można znanego z hitu „Despacito” Luisa Fonsi. Wykonawcy jeszcze pod koniec 2020 roku spotkali się w gorącym Miami na planie teledysku do ich współpracy. Według doniesień w „She’s Bingo” zobaczyć będzie można Nicole i Luisa tańczących i śpiewających w różnych miejscach na świecie, od straganów w Tokio po metro w Nowym Jorku – wszystko kręcone w Miami. Zwiastun klipu oraz zdjęcia zza kulis poniżej.

Nicole Scherzinger znowu solo. Artystka nagrała nowe utwory na swój kolejny krążek

The Pussycat Dolls wydadzą nową muzykę tak szybko, jak będzie to tylko możliwe. Reaktywacja słynnego girlsbandu trwa

Nicole Scherzinger​ zaśpiewała utwór „Never Enough” z filmu „The Greatest Showman”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here