Wszystko wskazuje na to, że już niebawem fani Britney Spears będą mogli cieszyć się jej kolejnym singlem. W sklepie Urban Outfitters pojawił się winyl z niewydaną dotąd piosenką „Swimming in the Stars”, która prawdopodobnie powstała podczas sesji nagraniowych do albumu „Glory”.

Już za kilka dni miną cztery lata od premiery ostatniego singla Britney Spears, który promował jej wydany w 2016 roku album „Glory”. Utwór „Slumber Party” nagrany z Tinashe zamknął dziewiątą w karierze erę księżniczki popu. Wszystko wskazuje na to, że fani Britney Spears w końcu doczekają się nowej muzyki od swojej idolki. W sklepie internetowym Urban Outfitters pojawił się wyjątkowy winyl z niewydanym do tej pory utworem. Na okładce krążka pojawiło się także niepublikowane dotąd zdjęcie z sesji do albumu „Glory”. Nośnik ma zostać wysłany zamawiającym 15 stycznia 2021 roku. Nie wiadomo jednak, czy jest to oficjalna data wydania „Swimming in the Stars”.

Według tajemniczego źródła ATRL utwór jest utrzymany w gatunku EDM i brzmi jak połaczenie Britney z Zeddem. Głos gwiazdy brzmi w nim bardzo dobrze.

Choć wydawać by się mogło, że Britney Army oszaleją z zachwytu, wcale tak nie jest. Wszystko przez fakt, że piosenka prawdopodobnie zostanie wydana bez zgody samej wokalistki. Wczoraj odbyła się kolejna sprawa w sądzie dotycząca kurateli. Ojciec Britney Jamie Spears miał podczas niej nazwać swoją sławną córkę „koniem wyścigowym”.

Sklep Urban Outfitters wydał już wszystkie albumy studyjne Brtney Spears w formie płyt winylowych. 6 listopada na stronie pojawiła się też opcja zamówienia singla „My Only Wish (This Year).ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here