Dokładnie rok temu dzisiaj (10.01) swoją premierę miał drugi album studyjny Seleny Gomez zatytułowany „Rare” i choć promujące go piosenki, takie jak chociażby „Lose You To Love Me”, wciąż cieszą się sporą popularnością, to dużo wskazuje, że już wkrótce światło dzienne ujrzy całkowicie nowy materiał od Seleny. 

Na ten moment nie są znane dokładne szczegóły, jednak w Internecie pojawiły się informacje jakoby popularna wokalistka miała w planach wydać w tym roku swój kolejny krążek. Źródła, które informowały wcześniej o wielu premierach, które się potwierdziły podają, że premiera muzycznych nowości od Seleny zbliża się wielkimi krokami i pierwszych informacji należy wypatrywać już w niedługim czasie.

Wiadomo, że Selena miała niedawno wziąć udział w sesji zdjęciowej na okładkę nadchodzącego wydawnictwa. Informację tą potwierdził Keith Carpenter, fryzjer, który ostatnio współpracował z piosenkarką. Potwierdził on, że zdjęcie opublikowane przez jej makijażystę pochodzi zza kulis sesji zdjęciowej na potrzeby materiałów promocyjnych na nowy album Seleny.

Producenci „Byle do dzwonka” przepraszają Selenę Gomez. Żartowali z jej choroby

Demi Lovato i Selena Gomez odrzuciły „Sweet Melody”. Najnowszy singiel Little Mix miał oryginalnie trafić do kogoś innego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here