Paris Hilton ponownie wraca do świata muzyki i publikuje zapowiedź swojego nowego singla. Kawałek „I Blame You” będzie pierwszym utworem gwiazdy wydanym w tym roku. 

W 2006 roku premierę miał pierwszy i jak do tej pory jedyny album słynnej Paris Hilton. Promujący płytę „Paris” singiel „Stars Are Blind” dotarł do 18. miejsca na Billboard Hot 100 i przez wielu do dzisiaj uważany jest za jedną z obowiązkowych pozycji na wakacyjnych playlistach. Nie tak dawno celebrytka ponownie zaczęła wypuszczać nowe piosenki. W maju 2019 premierę miał kawałek „Best Friend’s Ass” wraz z nakręconym do niego teledyskiem, w którym gościnnie wystąpiła m.in. była asystentka i przyjaciółka Paris Kim Kardashian-West.

Już w najbliższy piątek (16.10) światło dzienne ujrzy najnowszy singiel celebrytki. Premiera piosenki zatytułowanej „I Blame You” ma miejsce miesiąc po opublikowaniu filmu dokumentalnego o Paris Hilton, w którym gwiazda szczerze opowiada między innymi o znęcaniu, którego doświadczyła w dzieciństwie przez władze szkoły, do której uczęszczała. Dochód ze sprzedaży singla zostanie przekazany na akcję #BreakingCodeSilence wspierającą młodzież, która doświadczyła nadużyć instytucjonalnych. Oficjalna okładka „I Blame You” poniżej.

Paris Hilton z przyjaciółkami w klipie do jej nowego kawałka „Best Friend’s Ass”.

Muzyczna nowość od Paris Hilton. Zobacz teledysk do jej najnowszej piosenki „Lone Wolves”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here