Bardzo prawdopodobne jest iż już niebawem będziemy świadkami jednego z większych muzycznych powrotów minionych lat. Według najnowszych spekulacji amerykańska aktorka i piosenkarka, która największe sukcesy odnosiła na początku tej dekady ostatnio podpisała kontrakt płytowy ze swoją byłą wytwórnią oraz często dzieli się zdjęciami ze studia nagraniowego. 

Wszystko wskazuje na to, że legendarna celebrytka postanowiła nie odkładać mikrofonu na zawsze. Gwiazda, której dyskografię zamyka wydany w 2005 roku album „A Little More Personal (Raw)” od wielu lat zapowiadała, że jej muzyczny powrót nastąpi wkrótce, nie podając jednak żadnych bliższych szczegółów. Sytuacja ta uległa zmianie w trakcie ostatnich tygodni. Lindsay systematycznie wrzuca na swoje social media wiele materiałów teaserowych ze studia nagraniowego wskazujących na to, że jej nowa era może rozpocząć się niebawem. Natomiast dzisiaj artystka wrzuciła na swoje instastory, krótki zwiastun prawdopodobnie jednej z nowych piosenek, nagranych w ostatnim czasie.

Przypomnijmy, że Lindsay Lohan ma w swojej dyskografii 2 albumy studyjne – „Speak” oraz „A Little More Personal (Raw)” wydane w latach 2004-2005. Wydawnictwa osiągnęły spory sukces komercyjny i zostały certyfikowane odpowiednio platyną i złotem za sprzedaż w USA oraz pozwoliły wylansować takie przeboje jak „Rumors”, „Over” oraz „Confessions of a Broken Heart (Daughter to Father)”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here