Wczoraj swoje trzecie urodziny obchodził przełomowy singiel w karierze Cardi B – „Bodak Yellow”. Piosenka promowała nagodzony statuetką Grammy debiutancki longplay artystki. W rocznicę wydania kawałka Cardi opublikowała nowe wpisy na temat swojej kolejnej muzycznej ery.

Jak już pisaliśmy TUTAJ, premiera pierwszego singla z drugiej płyty Cardi B została przełożona ze względu na pandemię. Dużo wskazuje na to, że nowa, oficjalna data wydania kawałka może być już całkiem blisko. Wczoraj, na Twitterze 27-latka odpowiedziała na kilka tweetów jej zniecierpliwionych fanów. Zapewniła w nich, że nowa muzyka nadchodzi.

Raperka od dłuższego czasu pracuje nad kolejnym albumem. W styczniu opublikowała dwa fragmenty prawdopodobnego lead singla (TUTAJ i TUTAJ), a miesiąc później podzieliła się także tajemniczym wideo, w którego tle słychać było inną nową piosenkę zatytułowaną „Recpect” (TUTAJ).

Nowy singiel Cardi B ukaże się później, niż planowano. Powodem koronawirus

Cardi B nadchodzi. Raperka opublikowała fragment nowego singla

Cardi B publikuje kolejny fragment nowego singla zwiastującego jej drugi krążek

Cardi B przygotowuje się do premiery nowej płyty. Raperka opublikowała fragment nowej piosenki

Cardi B w remiksie kawałka „La Bebe”. Raperka wystąpiła obok takich wykonawców jak Anuel AA, Black Jonas Point, Secreto i Liro Shaq

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here