Wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące będą wyjątkowo intensywne dla Camili Cabello. Na początku przyszłego roku ma ukazać się debiutancki solowy krążek byłej gwiazdy Fifth Harmony, zaś jeszcze w tym tygodniu prawdopodobnie pojawią się dwie kolejne muzyczne zapowiedzi wydawnictwa.

Była członkini Fifth Harmony początkowo informowała, że jej fonograficzny debiut – pierwotnie zatytułowany ‚The Hurting. The Healing. The Loving.’ – ukaże się podczas tegorocznej jesieni. Kilka tygodni temu Camila jednak oficjalnie potwierdziła zmianę daty premiery uzasadniając to dalszymi pracami nad wydawnictwem.

Myślę, że ukaże się na początku przyszłego roku.” zdradziła Camila w wywiadzie dla Official Charts. „Wiesz, masz tylko jedną szansę, aby stworzyć swój debiutancki album, a w tym momencie mamy tak dużo gotowych piosenek, które mi się podobają. Znasz te albumy, na których znajdziesz piosenki, które nie są tak dobre jak single. Ja chcę, aby każdy utwór był godny bycia singlem.” dodała wokalistka.

Wedle nieoficjalnych jeszcze informacji premierę krążka Cabello zaplanowano na 12 stycznia 2018 roku – źródłem jest w tym przypadku niemiecki sklep muzyczny Amazon. Płyta ma być zatytułowana ‚Camila’, zaś jeszcze w tym tygodniu powinny ukazać się dwie kolejne zapowiedzi debiutu Cabello. Chodzi o utwór ‚Never Be The Same’ oraz nagrane wspólnie z Edem Sheeranem ‚The Boy’.

Co więcej, w serwisie Shazam pojawiły się okładki wspomnianych kawałków – znajdziecie je poniżej. Na ten moment brak jest jeszcze oficjalnego potwierdzenia ww. informacji ze strony sztabu piosenkarki.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here