Cały muzyczny świat z niecierpliwoscią wyczekuje powrotu Adele. Teraz doszły nowe doniesienia, twierdzące, że nową piosenkę usłyszeć będzie można szybciej niż się spodziewano. 

Czwarty album Adele jest jednym z obecnie najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. Wcześniej informowaliśmy, że jego premiera odbędzie się najprawdopodobniej w listopadzie. Dużo wskazuje, również na to, że pierwszy singiel zadebiutuje już w najbliższy piątek!

Wielbicielom brytyjskiej piosenkarki podskoczyło ciśnienie, gdy radiowiec Jeff Mauler, w już usuniętym tweecie, napisał „Nowa Adele w tym tygodniu„. Plotkę poniekąd potwierdził magazyn Billboard, który znikąd opublikował na Twitterze statystyki popularności poprzednich albumów Adele w ich zestawieniu.

Według innych plotek, przy okazji premiery nowego albumu, Adele planuje wystąpić w Vegas wyjątkowym show, które ma być transmitowane przez stację BBC. Na ten moment nic nie jest potwierdzone, ale biorąc pod uwagę ostatnią wrzawę wokół wokalistki uzasadnionym jest przypuszczanie, że Adele naprawdę powraca.

Nowy album Adele już w listopadzie. Wytwórnia artystki potwierdza informację

Nowy album Adele już gotowy? Przyjaciel gwiazdy zdradza szczegóły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here