Na szósty album Christiny Aguilery fani wokalistki niezmiennie czekają od lat. 37-letnia gwiazda od dłuższego czasu obiecuje, że premiera X6 nadchodzi, jednak w rzeczywistości obietnice te nie znajdują pokrycia. W ostatnim odcinku ‚RuPaul’s Drag Race’ XTina ponownie zapewniła, że jej nowa era zbliża się wielkimi krokami. 

Update dotyczący nowego ruchu wokalistki w mediach społecznościowych znajdziecie na końcu newsa.


christina1

Dyskografię XTiny zamyka wydany w 2012 roku album ‚Lotus’.


Christina Aguilera była gościem specjalnym pierwszego odcinka dziesiątego sezonu amerykańskiego programu ‚RuPaul’s Drag Race’. Gwiazda pojawiła się w tzw. panelu jurorskim, gdzie bacznie przyglądała się poczynaniom draq-queens startujących w nowej edycji show. W trakcie odcinka 37-latka została zapytana o premierę swojej kolejnej płyty, na którą fani Christiny muszą czekać od niemalże sześciu lat.

Obiecuję, obiecuję, obiecuję, że nowa muzyka nadchodzi.” skwitowała XTina.

Warto zaznaczyć, iż program ‚RuPaul’s Drag Race’ jest nagrywany z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Nagranie odcinka z XTiną miało miejsce we wrześniu ubiegłego roku, co nie wpłynęło jednak na aktualność wypowiedzianych przez wokalistkę wówczas słów.

Przypomnijmy, że na początku tego miesiąca do sieci przedostały się dema dwóch premierowych kawałków Aguilery, czyli ‚Fall in Line’ oraz ‚Masochist’. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji każdy z nich znajdzie się na szóstym albumie gwiazdy – według plotek zatytułowanym ‚Liberation’, zaś utwór ‚Fall in Line’ to kawałek, w którym obok Aguilery pojawi się 25-letnia Demi Lovato. 


UPDATE:

Przed chwilą Christina Aguilera zaktualizowała swoje zdjęcia profilowe oraz zdjęcia w tle na wszystkich profilach w swoich mediach społecznościowych. Zdjęcie zostało również wykorzystane na oficjalnej stronie internetowej wokalistki, co może sugerować, że 37-latka już wkrótce rozpocznie nową erę w swojej karierze.