Dobre wieści dla fanów P!nk. Amerykańska wokalistka postanowiła nie trzymać fanów już dłużej w niepewności i oficjalnie potwierdziła datę premiery swojego nowego singla.

Do sieci przedostały się oficjalne informacje dotyczące nadchodzącego singla Amerykanki. P!nk właśnie potwierdziła, że jej nowy singiel „Walk Me Home” ukaże się jeszcze w tym tygodniu tj. w środę 20 lutego najprawdopodobniej o godzinie 8 rano czasu brytyjskiego, a odpowiednio w Polsce kawałek zadebiutuje w sieci godzinę później. Artystka opublikowała również krótką zapowiedź nadchodzącego utworu.

Przypomnijmy, że ostatnio P!nk niespodziewanie w jednym z programów potwierdziła, że jej kolejny studyjny album zatytułowany „Hurts 2B Human” ukaże się w kwietniu tego roku.

Przypomnijmy, że ostatni krążek P!nk „Beautiful Trauma” okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do szczytu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów m.in. w Wielkiej Brytanii oraz USA. Wydawnictwo wygenerowało takie przeboje jak „What About Us” czy „Beautiful Trauma”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here