Mimo debiutu na pierwszym miejscu Top 200 Billboardu, ciężko mówić o pozytywnym przyjęciu ostatniego krążka artysty „Changes”. Wszystko wskazuje na to, że Justin Bieber wyda w tym roku kolejny album studyjny.

Gdy Justin Bieber wydał „Changes”, w sieci od razu pojawiły się plotki, jakoby wokalista miał wydać kolejny album jeszcze przed końcem 2020 roku. Sam artysta podkręcił atmosferę, zapowiadając więcej nowości muzycznych podczas imprezy w Londynie. Jedna z fanek zapytała wówczas, kiedy będzie można usłyszeć piosenki znane z serialu „Seasons”, które ostatecznie nie zagościły na „Changes”, m. in. „La Bomba” z gościnnym udziałem J. Balvina. Kanadyjski artysta przyznał, że wkrótce. Wiadomo, że niedługo po wypowiedzeniu tych słów Justin Bieber nakręcił teledysk do piosenki. Jego fragmenty można było zobaczyć w jednej z ukraińskich telewizji.

W piątek 11 września, na Twitterze Justina Bieber pojawił się wpis z odliczaniem do przyszłego tygodnia. Oliwy do ognia dodał Scooter Braun, odpowiadając na tweeta podopiecznego z hashtagiem #newerabegins.

Według najnowszych doniesień, wydawnictwo ma nosić tytuł „Holy” i nawiązywać stylistycznie do krążka „Purpose” z 2015 roku. Niewykluczona jest też współpraca z Miley Cyrus. Wokalista polubił komentarz dotyczący ewentualnego duetu z wykonawczynią hitu „Midnight Sky”.

Co więcej, fotograf odpowiedzialny za ostatnie zdjęcia Justina zapowiedział, że są one częścią projektu piosenkarza i jego wytwórni.

Przypominamy, że niedawno w sieci pojawił się teledysk DJ-a Khaleda i Drake’a, w którym główną rolę zagrał JB. Czyżby miało to na celu podgrzanie atmosfery związanej z nową erą w życiu zawodowym gwiazdy pop?

Justin Bieber wystąpił w najnowszym teledysku do współpracy DJ Khaleda i Drake’s. Zobacz „POPSTAR”

Jaden Smith i Justin Bieber wydali kolejny duet. Piosenka „Falling for You” pochodzi z najnowszego albumu Jadena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here