Dobre wieści dla fanów Camili Cabello. Bardzo prawdopodobne, iż młoda wokalistka, która w zeszłym roku wypuściła swój debiutancki solowy album „Camila” już wkrótce rozpocznie swoją nową erę.

Poprzednia era pozwoliła młodej artystce na zdobycie kilku międzynarodowych hitów. Single „Havana” i „Never Be the Same” spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, zaś Cabello płynnie przeszła do prac nad następcą debiutanckiego krążka „Camila”. Okazuje się, że nowa era amerykańskiej wokalistki może rozpocząć się już niebawem.

Według krążących w sieci informacji od anonimowej osoby związanej z jedną z rozgłośni radiowych, które pojawiły się również na forum muzycznym ATRL Camila intensywnie przygotowuje się do ponownego podbicia list przebojów i bardzo możliwe, że lead-singiel zapowiadający nowy materiał będzie miał swoją premierę już w przyszłym tygodniu tj. w piątek 2 sierpnia. Wspomniany informator nie ujawnił natomiast tytułu zapowiadanej kompozycji ani innych bliższych detali.

Informacje te należy jednak przyjmować z odrobiną ostrożności – nie zostały one jeszcze potwierdzone przez wytwórnię wokalistki lub przez samą artystkę czy jej team. Potwierdzony jest natomiast przez samą wokalistkę fakt, iż pierwszy singiel według planów powinien mieć premierę jeszcze w tym roku. Natomiast nie znamy oficjalnych informacji o planowanej premierze kolejnego krążka, jednak jest spore prawdopodobieństwo, że fani wokalistki usłyszą nowy materiał jeszcze przed końcem tego roku.

Warto zauważyć, że w ostatnich miesiącach Camila Cabello wzięła udział w kilku muzycznych projektach. W maju ukazała się kompozycja „Find U Again” jako efekt współpracy z producentem Markiem Ronsonem, a w połowie czerwca ukazał się przebojowy singiel „Senorita” nagrany w duecie z Shawnem Mendes’em. Natomiast najnowszym muzycznym owocem pracy artystki jest kawałek „South of the Border” czyli efekt kolaboracji z – Edem Sheeren’em oraz raperką Cardi B.

Camila Cabello ‚Camila’: zaskakująco spokojny odcień ognistej ‚Havany’ [RECENZJA]

Camila Cabello o jednej ze swoich piosenek: „Wymiotuję”

Teledysk do współpracy Marka Ronsona i Camili Cabello właśnie zadebiutował w sieci. Zobacz klip promujący singiel „Find U Again”

Shawn Mendes i Camila Cabello w jednej piosence. Zobacz zmysłowy teledysk do singla „Señorita”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here