Normani Kordei udzieliła niedawno wywiadu magazynowi „The FADER”. Członkini girlsbandu Fifth Harmony opowiedziała o swoich planach dotyczących solowej kariery. Na potrzeby wywiadu młoda gwiazda wzięła również udział w sesji zdjęciowej.

Od zawieszenia działalności przez jeden z popularniejszych girlsbandów ostatnich lat minęło już 5 miesięcy. Dla Normani praca nad solowym materiałem to wspaniała okazja do porzucenia wizerunku dziewczyny z zespołu i rozwinięcia się we własnym kierunku.

„Mogę teraz pójść do studia i pisać o rzeczach, które naprawdę coś dla mnie znaczą” wyznała w wywiadzie. „Zamierzam wrócić do muzyki, w której dorastałam i która naprawdę mnie inspiruje. Sięgnę do tamtych czasów i dodam te dźwięki do tego projektu. Teraz to nie będzie tak, że ktoś inny siedzi na krześle w wytwórni i ma pomysł co do tego kim będą te dziewczyny, a my musimy się zgodzić. „

Normani uchyliła również rąbka tajemnicy na temat artystów, z którymi będzie mieć okazję współpracować. Na tej długiej liście można znaleźć między innymi Missy Elliott, Stargate, The Dream, Jude Demorest, London on da Track, DJ Mustard, Priscilla Renea oraz Ester Dean.

Poniżej możecie zobaczyć efekty sesji zdjęciowej Normani dla magazynu „The FADER”. Autorem zdjęć jest Thomas Richard McCarty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here