Organizatorzy tegorocznego MTV Video Music Awards ugięli się pod ostrym naciskiem fanów Normani. Wokalistka wystąpi podczas ceremonii. 

Fani Normani mogą być z siebie dumni. Dzięki ich internetowej akcji, udało im się przekonać organizatorów zbliżającej się gali MTV VMA, aby dali szansę ich idolce wystąpić na scenie. Wokalistka wykona swój najnowszy singiel „Wild Side„.

W 2019 roku Normani zatrzęsła sceną VMA oraz Internetem, wykonując na żywo singiel „Motivation”. Pomimo problemów technicznych, zaprezentowała się jako topowa performerka i zachwyciła skomplikowaną choreografią.

W tym roku była członkini Fifth Harmony nie znalazła się na liście wykonawców. Piosenkarka nie kryła żalu z faktu braku zaproszenia od organizatorów gali. W wywiadzie dla stacji radiowej Atlanta Q99.7 otwarcie powiedziała, że jest „szczerze rozczarowana„. Przyznała, że ich decyzja sprawiła, że na chwilę zwątpiła w siebie. „Oczywiście, jestem człowiekiem, czuję rzeczy. Uwielbiam czuć się doceniana i zauważona (…). Ta sytuacja zmusiła mnie do przypomnienia samej sobie, że jestem utalentowana. To nie ma ze mną nic wspólnego. To tylko decyzja podjęta przez kogoś innego, na którą nie miałam wpływu” – powiedziała. „Teraz koncentruję się na ponownym zdefiniowaniu tego, co oznacza dla mnie sukces i skupieniu się na rzeczach, które mnie uszczęśliwiają. Wiadomo, że bardzo chciałbym wystąpić. Wracam myślami do moich ulubionych artystów, Janet, Beyoncé i Britney i wszystkich ich kultowych momentów, o których wiem, że jestem zdolna zrobić to samo„.

Wielbiciele Normani również są przekonani, co do jej zdolności, dlatego właśnie zorganizowali akcję w mediach społecznościowych pod hasłem #LetNormaniPerform. Ich zaangażowanie musiało zwrócić uwagę organizatorów MTV VMA, którzy ogłosili dzisiaj, że wokalistka jednak wystąpi podczas rozdania nagród.

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2021 już w tę niedzielę, 12 września. Imprezę poprowadzi Doja Cat. Listę nominowanych znaleźć można TUTAJ.

Poznaliśmy nominacje do tegorocznych nagród MTV Video Music Awards

Doja Cat poprowadzi tegoroczne MTV Video Music Awards

Madonna pod osłoną nocy nagrywa promo klip. Premiera podczas MTV Video Music Awards 2021

Normani w towarzystwie Cardi B w singlu „Wild Side”. Piosenka zwiastuje debiutancki album wokalistki

Normani chwali teledysk do „I’m a Slave 4 U” Britney Spears

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here