Solowa kariera Normani rozwija się w zawrotnym tempie. Dzięki takim singlom jak „Dancing With A Stranger”, „Love Lies” czy „Motivation” 23-latka stała się obecnie jedną z najbardziej docenianych gwiazd młodego pokolenia, nierzadko porównywaną do samej Beyoncé, o czym wypowiedziała się w jednym z wywiadów. 

Normani w rozmowie ze znanym prezenterem radiowym Zachem Sangiem powiedziała co sądzi o zestawianiu jej z taką megagwiazdą jak Beyoncé.

„To największy komplement jaki mogłam otrzymać, nie mogłabym wybrać kogoś lepszego do kogo chciałbym być porównywana, ale nie wydaje mi się żebym na ten moment na to zasługiwała. Inspirowałam się nią na wiele sposobów, ale wiem, że mam jeszcze wiele do zrobienia.” – powiedziała.

Obie artystki zaczynały podobnie. Normani pierwsze kroki w showbiznesie stawiała jako członkini Fifth Hramony, natomiast jej starsza koleżanka po fachu na przełomie lat 90 i 00 była liderką słynnej grupy Destiny’s Child. Ponadto fani zwracają także uwagę na podobieństwa pomiędzy stylem tańca oraz gatunkiem muzycznym obu artystek.

Cała wypowiedź Normani poniżej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here