Prace nad solowym albumem studyjnym Normani trwają. Była członkini Fifth Harmony przygotowuje się do wypuszczenia pierwszego singla promującego nadchodzące wydawnictwo. Gwiazda niedawno nakręciła do niego teledysk. 

Słynny reżyser i laureat kilkunastu nagród VMA – Dave Meyers potwierdził krążące plotki na temat jego współpracy z Normani. Nakręcony przez niego klip będzie promował lead singiel z pierwszego solowego krążka wschodzącej gwiazdy. Ponadto, jak podają zagraniczne media, prace na planie teledysku zostały zakończone kilka dni temu i już w ciągu najbliższych tygodni będziemy mogli poznać datę jego oficjalnej premiery.

Informacje o teledysku potwierdził również aktor występujący w klipie. Opublikował on na swoim Instagramie filmik z planu, który znajdziecie poniżej.

 

Dave Meyers w swoim imponującym portfolio ma współpracę m.in. z Arianą Grande („God is a woman”, „no tears left to cry”), Camilą Cabello („Havana”), Britney Spears („Lucky”, „Boys”, „Radar”), Kendrickiem Lamarem („HUMBLE.”, „All The Stars”, „LOYALTY.”), Katy Perry („Firework”, „Swish Swish”) i Missy Elliott („Work It”, „Lose Control”).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here