Jedne z obecnie najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia we wspólnym kawałku? Collab Normani i Dojy Cat może stać się rzeczywistością. 

Fani artystek od tygodni trzymają kciuki za powstanie wspólnej piosenki obu pań. Co więcej, same zainteresowane również chciałyby stworzyć coś razem. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów, Normani przyznała, że utwór Doją jest obecnie jej najbardziej upragnioną i wymarzoną współpracą

Ona jest naprawdę, naprawdę świetna, jak również jej wizualizacje. Uważam, że ona naprawdę ogarnia temat” – powiedziała o raperce.

Normani dodała jeszcze, że jeśli do współpracy kiedykolwiek by doszło to chciałaby „zrobić coś agresywnego, bezpośredniego, zabawnego i coś do czego można by było tańczyć, ponieważ Doja naprawdę potrafi się ruszać„.

Normani i Doja Cat bardzo dobrze się dogadują, co było widać m.in. podczas imprezy z okazji show Golce & Gabbana, zorganizowanej pod koniec sierpnia we włoskiej Wenecji. Można się domyślać, że artystki już niedługo będą miały okazję spotkać się również w studiu nagraniowym.

Normani obecnie promuje współpracę z Cardi B. „Wild Side” jest pierwszą zapowiedzią debiutanckiego solowego albumu wokalistki.

Normani w towarzystwie Cardi B w singlu „Wild Side”. Piosenka zwiastuje debiutancki album wokalistki

Doja Cat poprowadzi tegoroczne MTV Video Music Awards

Normani chwali teledysk do „I’m a Slave 4 U” Britney Spears

Miley Cyrus, Doja Cat i inni na płycie „Montero”. Lil Nas X zdradza szczegóły krążka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here