Britney Spears ma w swoim katalogu ogromną ilość kultowych piosenek i teledysków. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Normani wypowiedziała się na temat klipu do singla „I’m a Slave 4 U”. 

Normani w rozmowie z MTV News opowiedziała o jej najnowszym, napakowanym skomplikowaną choreografią teledysku do kawałka „Wild Side”.

NORMANI W TOWARZYSTWIE CARDI B W SINGLU „WILD SIDE”. PIOSENKA ZWIASTUJE DEBIUTANCKI ALBUM WOKALISTKI

Wokalistka, która często w swoich projektach nawiązuje do twórczości największych artystów lat 90 i 00, wypowiedziała się na temat jej ulubionych tanecznych wideoklipów. Była członkini Fifth Harmony doceniła przede wszystkim teledysk Britney Spears do piosenki „I’m a Slave 4 U” z albumu „Britney”.

Kiedy byłam małą dziewczynką stawałam przed ekranem telewizora mojej babci, próbowałam samodzielnie rozgryźć tę choreografię i nie przestawałam, dopóki się jej nie nauczyłam. To jest po prostu ponadczasowy klip, ponadczasowa piosenka” – powiedziała. „Praca z partnerem, różnorodność i dynamika tej choreografii oraz energia, którą ona wnosi sprawia, że ta piosenka jest jeszcze lepsza. Tę ponadczasową choreografię wymyślił Brian Friedman, którego bardzo kocham„.

Normani wśród swoich ulubionych tanecznych teledysków wymieniła też „Gimme That” Chrisa Browna, „Single Ladies” Beyoncé, „Scream” Michaela Jacksona i Janet Jackson oraz „She’s a Bitch” Missy Elliott.

Pełna wypowiedź artystki poniżej.

Normani w towarzystwie Cardi B w singlu „Wild Side”. Piosenka zwiastuje debiutancki album wokalistki

Nowy album The Weeknd inspirowany Britney Spears. Artysta wskazał dwa hity piosenkarki

Britney Spears kontynuuje walkę o zakończenie kurateli. Podsumowanie ostatniej rozprawy wokalistki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here