O Mariah Carey znowu zrobiło się głośno, głównie za sprawą premiery jej długo wyczekiwanego 15 krążka. Jednak zanim jeszcze „Caution” trafi na półki inny album diwy dał jej powody do świętowania. Płyta „Glitter” właśnie dotarła do pierwszego miejsca iTunes w Stanach Zjednoczonych.

Krążek „Glitter” swoją premierę miał w drugiej połowie 2001 roku jako soundtrack do filmu o tym samym tytule. Z krążka pochodzą między innymi utwory „Loverboy” i „Never Too Far”.

Swój nagły wzrost popularności płyta zawdzięcza fanom Mariah, którzy z okazji zbliżającej się premiery „Caution” organizowali streaming-parties poprzednich albumów artystki oraz utworzyli hashtag #JusticeForGlitter. Longplay wyprzedził m.in. ścieżki dźwiękowe do „A Star Is Born”, „The Greatest Showman” i „Bohemian Rhapsody”.

Oprócz Stanów Zjednoczonych „Glitter” pnie się na iTunes również w takich krajach jak Australia, Wielka Brytania, Filipiny, Szwecja, Brazylia, Francja i Kanada.

 

Przypominamy, że nowy album Mariach Carey zatytułowany „Caution” ujrzy światło dzienne już jutro (16.11). Płytę promuje singiel „With You”, do którego teledysk znajdziecie TUTAJ.

Mariah Carey on Twitter

Not sure what’s happening but I love it! The lambily is amazing at getting #JusticeForGlitter 💕✨ https://t.co/VYt2OsEXze

Mariah Carey on Twitter

I CAN’T EVEN KNOW WHAT TO SAY #JusticeForGlitter https://t.co/yuI5eigp8V

 

Mariah Carey odkrywa kolejne karty. Sprawdź oficjalną tracklistę „Caution”

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here