Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Dzisiaj bowiem niespodziewanie ukazał się nowy muzyczny materiał od Natalii Nykiel. Po wielu miesiącach oczekiwania polska wokalistka właśnie wypuściła EP-kę „ORIGO” z 5 premierowymi kawałkami.

Nowy materiał Natalii Nykiel to następca świetnie przyjętego eksperymentalnego krążka „Discordia” sprzed 2 lat, który wygenerował takie hity jak „Spokój”, „Total Błękit” czy „Kokosanki”. Na premierowej EP-ce „ORIGO” znalazło się łącznie 5 premierowych kompozycji w języku angielskim.

„Minialbum „Origo” to wyjątkowo ważny krok w dyskografii Natalii Nykiel, bowiem jest pierwszym w karierze wydawnictwem wokalistki, które ukazuje się na rynku międzynarodowym. „Origo” to zapis wewnętrznych przemian dziewczyny, która wyrusza w podróż do swoich korzeni. (…) Twórcami nowych utworów są tacy międzynarodowi artyści jak Stevie Aiello (kierownik muzyczny zespołu Thirty Seconds To Mars, kompozytor m.in. „Dangerous Night” i „Hait To The Victor”), czy brytyjskie objawienie muzyki soul czyli Daley, który współpracował wcześniej m.in. z Pharrellem Williamsem. Ma na swoim koncie gwiazdorskie duety z Jessie J, Gorillaz i Jill Scott. Teraz przyszedł czas na duet z Natalią. To nie wszystko. Josh Farro i Hayley Williams z Paramore udzielili zgody na wykorzystanie fragmentu ich utworu „Careful” w najnowszym singlu Natalii „Volcano”. W jednym z utworów artystce towarzyszy folkowy Rodzinny Zespół Śpiewaczy z Rakowicz.” opisuje materiał wytwórnia UMP.

Tracklistę oraz odsłuch „ORIGO” znajdziecie poniżej.

1. Quya
2. Volcano
3. Find Me feat. Daley
4. Wanna Go Back
5. I’m Not For You feat. Rodzinny Zespół Śpiewaczy z Rakowicz

Natalia Nykiel: sukces napędza rozwój, chcemy iść cały czas do przodu! [WYWIAD]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here