Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Dzisiaj swoją niespodziewaną oficjalną premierę ma pierwsza część długo wyczekiwanego krążka „Love + Fear”. Wydawnictwo to pierwszy album brytyjskiej wokalistki od czasu wydanego w 2015 roku „Froot”.

Całość nowego materiału artystki zatytułowanego „Love + Fear” na półki sklepowe trafi już 26 kwietnia bieżącego roku. Na albumie znajdzie się łącznie 16 premierowych utworów, podzielonych na 2 części jako tzw. podwójny album, a każda z nich będzie się składać z 8 utworów. Ponadto materiał zostanie wydany w 2 wersjach różniącymi się okładkami. Wydawnictwo do tej pory promowały utwory „Handmade Haeven”, „Superstar” oraz „Orange Trees”. W etapie przygotowywania płyty brali udział m.in. Joel Little, Oscar Gorres, Oscar Holter czy Captain Cuts.

Koncepcja albumu skupiona jest wokół tematów strachu i miłości, dwóch zjawisk w życiu człowieka, które artystka uważa za najsilniejsze i najbardziej zmuszające do działania. Jeśli chodzi o tematykę tekstów, artystka porusza tematy nierówności płci i nadużywania władzy. Stylistycznie jej nowe dzieło to pop z wieloma ciekawymi dodatkami” zapowiada wytwórnia.

„Stworzyłam „LOVE + FEAR” jako 2 oddzielne nagrania, które należy słuchać indywidualnie.
Wypuszczam dziś „LOVE”, abyście mogli go w pełni wysłuchać, zanim przejdziemy do „FEAR” oznajmiła wokalistka.

Odsłuch pierwszej części albumu oraz trackliste „Love + Fear” znajdziecie poniżej.

Love
1. Handmade Heaven
2. Superstar
3. Orange Trees
4. Baby
5. Enjoy Your Life
6. True
7. To Be Human
8. End of The Earth

Fear
9. Believe In Love
10. Life Is Strange
11. You
12. Karma
13. Emotional Machine
14. Too Afraid
15. No More Suckers
16. Soft to Be Strong

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here