Lana Del Rey podgrzewa atmosferę przed premierą jej nowego krążka. Na miesiąc przed tym, jak „Norman Fucking Rockwell” trafi do sprzedaży i wszystkie serwisy streamingowe, gwiazda opublikowała specjalny trailer zapowiadający wydawnictwo.

Nowy album Lany Del Rey to jeden z najbardziej gorących i wyczekiwanych wydawnictw muzycznych tego roku, a każdy z pojawiających się newsów roznieca emocje fanów wokół premiery wydawnictwa. Sama wokalistka nie przestaje podgrzewać atmosfery wokół swojej nowej muzycznej ery i właśnie podzieliła się krótkim zwiastunem „Norman Fucking Rockwell”. Wokalistka przy okazji zamieściła w mediach społecznościowych krótkie podziękowanie dla osób, które brały udział w pracach nad materiałem.

Przypomnijmy, że artystka wczoraj udostępniła oficjalną okładkę „NFR”, a także pełną tracklistę płyty, natomiast dziś ruszył pre-order. Następca „Lust for Life” na półkach sklepowych i w serwisach streamingowych pojawi się już 30 sierpnia i i będzie zawierał łącznie 14 kompozycji w tym wydane tzw. buzz single „Mariners Apartment Complex” czy „Venice Bitch”. Pełną tracklistę płyty znajdziecie w artykule poniżej.

 

Lana Del Rey oficjalnie zdradza szczegóły „Norman Fucking Rockwell”! Sprawdź okładkę, datę premiery i tracklistę albumu

To już oficjalne! Lana Del Rey zapowiada DWA nowe single i specjalny podwójny teledysk

Wielki sukces Lany Del Rey! Artystka kolejny raz zapisała się na kartach historii muzyki

#Pożyczone vol. 5: Sprawdź jakich sampli użyli w swoich przebojach Cardi B, Shakira i Drake

Lauv w towarzystwie Anne-Marie! Posłuchaj ich wspólnego singla „fuck, i’m lonely” promującego serial Netfilx’a „13 powodów”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here