Dobre wieści dla fanów Halsey. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy singiel zapowiadający nowy album amerykańskiej wokalistki – „Without Me” – ukaże się już na początku października.

Halsey, której dyskografię zamyka wydany w ubiegłym roku, dobrze przyjęty krążek „hopeless fountain kingdom” podczas jednego ze swoich ostatnich koncertów zapowiedziała, że już wkrótce rozpocznie się jej nowa era. Autorka takich hitów jak „New Americana” oraz „Bad at Love” ogłosiła, że jej nowy singiel „Without Me” ukaże się już w przyszłym tygodniu tj. 4 października.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie wokalistka została zaproszona do współpracy z innymi artystami. W efekcie powstały dwa single: „Him & I” nagrany z raperem G-Eazy’m oraz przebojowe „Eastside” z Khalid’em oraz producentem Benny’m Blanco.

Przypomnijmy, że ostatni album Halsey – „hopeless fountain kingdom” – ukazał się rok temu. Osiągnął on spory sukces komercyjny i uznanie krytyków docierając m.in. do szczytu zestawienia Billboard Hot 200 oraz wygenerował takie przeboje jak „Now or Never” oraz „Bad at Love”.

Zapowiedź singla znajdziecie poniżej.

claire on Twitter

GUYS HALSEY IS COMING OUT WITH A NEw SONG SJSJSJS WITHOUT ME https://t.co/ZFRQctUEnG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here