Zwycięstwo Dody w Kielcach zaczyna przynosić wyczekiwane przez fanów piosenkarki rezultaty. Dzień po zdobyciu tytułu przeboju lata utwór Don’t Wanna Hide został zagrany premierowo na antenie RMF FM.

Czy piosenka „Don’t Wanna Hide”, na którą widzowie Polsatu oddali najwięcej głosów w plebiscycie Magiczne Zakończenie Wakacji, rzeczywiście stanie się wkrótce hitem stacji RMF FM? Dzień po wielkim triumfie Dody w Kielcach najpopularniejsza stacja radiowa w naszym kraju zdecydowała się na zagranie kawałka. Słuchacze RMF FM mogli usłyszeć numer dokładnie o godzinie 14:40 w dniu 29 sierpnia.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że numer promujący film „Dziewczyny z Dubaju” do tej pory nie gościł na antenie RMF FM ani razu. W dniu premiery zagrały go jedynie rywalizujące ze stacją o słuchaczy Radio ZET oraz Radio ESKA. Doda odnotowała ten fakt, odbierając statuetkę.

„Dziękuję RMF FM za to, że nigdy mnie nie zagraliście” – powiedziała z przekąsem.

Zwycięstwo Dody wywołało niemałe poruszenie w sieci. Pod postami na oficjalnych profilach RMF FM na Facebooku i na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci nie szczędzili słów krytyki względem zarządzających stacją. Czy „Don’t Wanna Hide” zagości na dłużej w dziennej rotacji? Zobaczymy.

DODA TRIUMFUJE W KIELCACH I GASI RMF FM: „DZIĘKUJĘ ZA TO, ŻE NIGDY MNIE NIE ZAGRALIŚCIE”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here