Christina Aguilera powraca i to ze zdwojoną siłą. Słynna piosenkarka już niedługo wyda całkowicie nowe albumy – jeden w języku angielskim, a drugi w hiszpańskim. 

Obdarzona unikatowym głosem artystka na przestrzeni lat już wiele razy wypowiadała się o chęci powrotu do hiszpańskojęzycznych utworów i wszystko wskazuje na to, że już wkrótce poznamy tego efekty. W swoim najnowszym wywiadzie Xtina po raz pierwszy oficjalnie poinformowała o premierze hiszpańskiego albumu, a także nowych piosenkach w języku angielskim.

„Wszystko zostanie oficjalnie ogłoszone już za kilka miesięcy.” – zapowiedziała. „Pracuję teraz równocześnie nad moją anglojęzyczną płytą i spóźnioną o około 20 lat kontynuacją mojego debiutanckiego hiszpańskiego albumu. Jestem perfekcjonistą i chcę dać z siebie wszystko – szczególnie ze względu na duchowe poszukiwania, którym poświęciłam się przez ostatni rok i nową perspektywę, którą zyskałam. Jestem zainspirowana i ponownie nawiązałam kontakt ze sobą. Od nowa zakochałam się w tworzeniu muzyki, co jest naprawdę ważne, ponieważ całą swoją karierę spędziłem w muzyce”.

Christina nie sprecyzowała, kiedy dokładnie będzie się można spodziewać albumów, ale wszystkie dokładne informacje zostaną podane już wkrótce.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Christina Aguilera podzieliła się swoją playlistą z piosenkami girl power. Na liście m.in. Rihanna, Miley Cyrus i Demi Lovato

Pocałunek Madonny z Britney Spears i Christiną Aguilerą. Wyciekło nagranie z prób do VMA 2003

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here