Plany dotyczące zeszłorocznej reaktywacji The Pussycat Dolls pokrzyżowała pandemia. Na szczęście liderka grupy, Nicole Scherzinger nie próżnowała w wolnym czasie i poświeciła się pracy nad nową, solową muzyką. 

Do sieci wyciekł fragment nowego singla Nicole zatytułowanego „Anti-Party Anthem”. Według niepotwierdzonych plotek piosenka miała został wydana już 29 grudnia, ale z niewiadomych przyczyn zdecydowano się przenieść premierę. 

„Anti-Party Anthem” ma znaleźć się na nowej solowej płycie Scherzinger. Wydawnictwo zawierać będzie najprawdopodobniej również współpracę wokalistki z wykonawcą megahitu „Despacito” Luisem Fonsi. Do ich collabu powstał już teledysk, który kręcony był pod koniec 2020 roku w gorącym Miami. Poniżej zobaczyć można kilka zdjęć zza kulis powstawania ich klipu. 

Jessica Sutta z Pussycat Dolls o Nicole Scherzinger: „Jest naszą liderką i w ten właśnie sposób jest skonstruowany zespół”

The Pussycat Dolls powracają po 10 latach przerwy. Zobacz gorący teledysk do singla „React”

Ashley z The Pussycat Dolls odpowiada na krytykę: „Magic Mike pojawia się i wszyscy to uwielbiają, ale kiedy robią to kobiety to nazywa się je prostytutkami.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here