Nicki Minaj intensywnie pracuje na swoim kolejnym krążkiem. W jednym z wywiadów raperka postanowiła podzielić się kilkoma informacjami o swoim nadchodzącym wydawnictwie.

Ta epoka będzie miliard razy bardziej epicka niż ‚Anaconda’. Myślę, że ta era z pewnością będzie najbardziej zapamiętana i będzie miała największy wpływ na moją karierę” zdradziła Nicki w wywiadzie dla Dazed Digital.

Raperka dodała także, że nie określiła sobie terminu wydania tworzonego materiału.

Postanowiłam nie wyznaczać daty premiery  mojego albumu, gdyż nie wiem, kiedy to nastąpi. Nie mogę na tę chwilę stwierdzić, czy to co do tej pory nagrałam, to pięćdziesiąt, osiemdziesiąt czy dziesięć procent całości i tego, co chciałabym stworzyć. Jutro mogę wejść do studia i zdecydować, że nie podoba mi się nic, co zrobiłam w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Z drugiej strony mogę wejść i poczuć, że nic więcej nie mogę już dodać i uznać, że cały album jest zrobiony. Chcę po prostu chodzić do studia i tworzyć tak, jak kiedyś zanim stałam się sławna, a ludzie zaczęli mieć jakiekolwiek oczekiwania w stosunku do mnie. Czuję się tak, jak kiedyś, gdy tylko bawiłam się, pracując nad moimi mixtape’ami, tworząc i pisząc bez presji” oznajmiła.

Raperka wyznała również, iż nowy materiał będzie „magiczny”.

Za każdym razem, gdy zastanawiam się, jak ten album będzie brzmiał, czuję, że materiał ma w sobie odrobinę magii. Aktualnie próbuję podążać inną drogą, która pokazuje coś o mnie, a ja to po prostu śledzę.” dodała Nicki.

Staram się zawsze mówić, o tym, czego oczekuję i pragnę. Wróciłam do lekkomyślności i bycia z Southside, Jamajką, królową, nowojorską raperką. Czuję się teraz tak, jakbym była całkowicie wolna ze swoim wyglądem i moją muzyką. To nie znaczy, że nie będę głębiej opowiadała o swoich doświadczeniach na tym albumie. Pójdę o wiele dalej niż na ‚Pinkprint‚, ponieważ mam znacznie więcej do opowiedzenia. Uważam, że jeżeli Twoi fani czekają ponad dwa lata na nowy album, to musi być on warty tego czekania” podsumowała Nicki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here