Amerykańska raperka Nicki Minaj po raz kolejny wypowiedziała się o swoim nadchodzących krążku. W wywiadzie dla New York Times 34-letnia gwiazda przyznała, że doskonale zna brzmienie nowego albumu, zaś jego tytuł będzie… kultowy.

Niekwestionowana królowa współczesnego rapu w wywiadzie dla NYT oznajmiła, iż jej nowa muzyka będzie wyjątkowo spójna i przemyślana. Nicki przyznała również otwarcie, że nadchodzący album to moment, w którym wszystko zatacza pewien krąg. 

Prawdę mówiąc wiem jak ten album brzmi i zdaję sobie sprawę, co będzie oznaczał dla moich fanów. Ten krążek jest dla mnie momentem, w którym wszystko w moim życiu zatacza pełen krąg i w którym jestem szczerze szczęśliwa. Czuję się prawie tak jakby była to jakaś celebracja.” wyznała artystka.

Nicki odniosła się także do swojego ostatniego wydawnictwa – wydanego w 2014 roku albumu ‚The Pinkprint’.

„The Pinkprint był czymś na wzór pamiętnika zamykającego pewien rozdział mojego życia, a pisząc go na początku nie wiedziałam czy jestem szczęśliwa czy smutna. Pisałam o uczuciach czując się niepewnie. Dzisiaj mogę Wam opowiedzieć wszystko, co zdarzyło się podczas 2 ostatnich lat mojego życia. Wiem, kim jestem. Przy tym albumie wiem, kim jest Nicki Minaj i ją uwielbiam” dodała Nicki.

Jednocześnie raperka nie chciała zdradzić tytułu swojego nadchodzącego albumu wyznając jedynie, że będzie on „bardzo, bardzo kultowy”.  To nie pierwszy raz, kiedy Nicki wypowiada się na temat swojego kolejnego krążka. Kilka tygodni temu raperka przyznała, że nadchodząca muzyczna era będzie jeszcze bardziej epicka niż era ‚Anacondy’.

Ta epoka będzie miliard razy bardziej epicka niż ‚Anaconda’. Myślę, że ta era z pewnością będzie najbardziej zapamiętana i będzie miała największy wpływ na moją karierę” zdradziła Nicki w wywiadzie dla Dazed Digital.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here