Nicki Minaj w pierwszej połowie tego miesiąca wypuściła swoje dwa nowe single – ‚Chun Li’ oraz ‚Barbie Tingz’, które zwiastują jej nadchodzący album. Okazuje się, że to nie koniec dobrych wieści dla fanów Minaj. Raperka planuje bowiem wyruszyć w światową trasę koncertową. 


Nicki Minaj 12 kwietnia wypuściła dwa premierowe kawałki – ‚Barbie Tingz’ oraz ‚Chun-Li’. Single zwiastują nadchodzący album raperki, który będzie pierwszym wydawnictwem Minaj od czasu premiery ‚The Pinkprint’ w 2014 roku. Raperka w jednym ze swoich ostatnich wpisów na Twitterze potwierdziła, że planuje wyruszyć w światową trasę koncertową.

Wszystko, co mogę powiedzieć to, że trasa jest  🦄😻🤭😲💦⬆👏🏽👏🏽👏🏽🙏🏽🙌🏽👌🏽 A jeśli ją opuścicie, to nie bądźcie wściekli na Chun. Bądźcie wściekli na samych SIEBIE! Chun daje cały czas na świecie. Ten album jest tak bardzo 🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽 AHHHHHH!” napisała na swoim Twitterze Nicki.

Najpierw USA. A potem CAŁY ŚWIAT. Ale jest też kolejna niespodzianka, o której nie wiecie. Bwahaaahahaaaaaa. Ci, którzy będą na trasie trafią do elity Team Minaj. Tak, idę w kierunku M&G. Tylko dlatego, że moje dzieciaki były takie cierpliwe.” dodała raperka.

Przypomnijmy, że gwiazda kilka dni temu potwierdziła na swoim Twitterze, że okładka nadchodzącej płyty została już wybrana, zaś ona sama jest w trakcie finalizacji tracklisty płyty.

Spędziłam cały dzień edytując to wideo. Dwa spotkania w trakcie. Tracklista prawie gotowa. Widziałam okładkę albumu.” napisała na swoich mediach społecznościowych Nicki.