Ten z pewnością należy do ekscytujących dla wszystkich fanów Nicki Minaj. Raperka przed chwilą ogłosiła swoją trasę koncertową z Future – „The Nickihndrxx Tour” w ramach, której odwiedzi m.in. Polskę, a także zapowiedziała dwa nowe single. Jeden – „Rich Sex” jest już dostępny, zaś drugi, czyli nagrane z Arianą Grande „Bed” pojawi się w tym tygodniu.


Kawałek „Bed” do sprzedaży trafi już w najbliższy czwartek. Będzie to kolejny utwór Nicki nagrany z Arianą Grande, wcześniej Panie przygotowały m.in. hitowy singiel „Side to Side”. Dodatkowo, za kilka dni ma się ukazać kolejna kolaboracja Nicki i Ariany, tym razem stworzona na potrzeby nadchodzącego krążka autorki przeboju „No Tears Left to Cry”. Piosenka „The Light is Coming” ma ukazać się 20 czerwca.

Przypomnijmy, że Nicki Minaj ogłosiła dzisiaj detale swojej kolejnej trasy koncertowej – „the Nickihndrxx Tour” – tym razem promującej album „Queen”, którego premierę zaplanowano na połowę sierpnia. Raperka odwiedzi kilka europejskich państw, w tym – po raz pierwszy – Polskę. Koncert Minaj oraz towarzyszącego jej rapera skrywającego się pod pseudonimem Future odbędzie się w Łodzi już na początku lutego. Gwiazdy będzie można zobaczyć 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Okładkę „Bed” oraz „Rich Sex” znajdziecie poniżej.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here