Nicki Minaj odzyskuje swój rekord. Raperka ponownie może się pochwalić tytułem artystki z największą ilością utworów, które znalazły się w zestawieniu Billboard Hot 100. W ciągu ponad 10 lat jej kariery, aż 114 piosenek z udziałem Nicki zostało umieszonych na tej słynnej liście przebojów. 

W 2018 roku Nicki zapisała się na kartach historii, stając się pierwszą artystką, której łącznie aż 100 utworów dostało się na Billboard Hot 100. Za to osiągnięcie została uhonorowana na corocznej gali Billboard Women in Music. Teraz 37-latka, za sprawą kawałka „What That Speed Bout” odzyskała swój tron i ponownie ustanawia rekord amerykańskiej listy przebojów, posiadając najwięcej, bo aż 114 piosenek, które trafiły do zestawienia najlepiej sprzedających się utworów w Stanach Zjednoczonych. Raperka wyprzedziła Taylor Swift, która uprzednio odebrała jej ten tytuł w sierpniu tego roku.

Nicki króluje na Billboard Hot 100. W dobiegającym już końca 2020 roku umieściła w tym zestawieniu aż 9 piosenek, z czego aż dwukrotnie na szczycie notowania, co jest na ten moment najlepszym wynikiem wśród wszystkich raperek (po piętach depcze jej Megan Thee Stallion, której wynik to 8).

Czy to oznacza, że nadchodząca era Nicki będzie najlepszą jak do tej pory pod względem komercyjnym? Bardzo możliwe – warto zwrócić uwagę nie tylko na popularność raperki na listach przebojów, ale także ilość reakcji i zasięgów jakie osiągają w ostatnim czasie jej wpisy na mediach społecznościowych.

Ciężarna Nicki Minaj u boku Mike WiLL Made-It i NBA YoungBoy w teledysku do „What That Speed Bout?!”

Nicki Minaj wyjawiła płeć swojego dziecka i podziękowała za wszystkie miłe życzenia

Nicki Minaj gościnnie u boku nigeryjskiego artysty Davido w piosence „Holy Ground”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here