Po krótkiej przerwie Nicki Minaj powróciła z audycją „Queen Radio”. Z tej okazji raperka wypuściła nie jedną, a dwie nowe piosenki oraz zapowiedziała premiery nowego klipu oraz dokumentu. 

Widzowie „Queen Radio” jako pierwsi usłyszeli dwa nowe remixy od Nicki – „Barbie Drip” oraz „Barbie Goin Bad”. Raperka podzieliła się własną wersją „Drip Too Hard”, w oryginale nagranego przez Lil Baby i Gunnę. Uwagę fanów 36-latki zwrócił jednak przede wszystkim kawałek „Barbie Goin Bad”. Oficjalna wersja piosenki zatytułowana „Going Bad” należy do byłego chłopaka Nicki – Meek Milla oraz Drake’a i to właśnie głównie w kanadyjskiego rapera skierowany jest ostry tekst nowego utworu. Według doniesień relacja między Minaj a Drake’iem mocno się pogorszyła kiedy 32-latek nie stanął po stronie raperki podczas kłótni z Cardi B i Migos. Nicki określiła swój najnowszy diss track jako „przyjazna konkurencja”.

Podczas swojej audycji artystka potwierdziła również premierę jej filmu dokumentalnego oraz wyjawiła, że premiera wyczekiwanego teledysku do kawałka „Runnin”, promującego film „Creed II”, ujrzy światło dzienne już w następnym tygodniu. Więcej o nadchodzącym klipie z Nicki Minaj znajdziecie TUTAJ.

Ponadto gwiazda zdradziła, że fani mogą się spodziewać nowych freestyleów i remixów przy okazji każdego wydania „Queen Radio” aż do premiery NM5.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here