Wielkimi krokami zbliża się dzień premiery nowego albumu Nicki Minaj. „Queen” na półkach sklepowych ma pojawić się już w przyszłym tygodniu, tymczasem raperka z uwagi na wykorzystany sampel utworu Tracy Chapman rozważa… zmianę datę wydania krążka.


Kilka godzin temu Minaj wyznała na swoim Twitterze, że zastanawia się nad przesunięciem daty premiery „Queen” o jeden tydzień. Wszystko przez utwór, który ma znaleźć się na longplay’u w trakcie, którego wykorzystano fragment kompozycji z repertuaru Tracy Chapman.

A więc jest nagranie na „Queen”, które zawiera jednego z najlepszych raperów wszechczasów. Nie miałam pojęcia, że jest to sampel legendarnej Tracy Chapman – zostawić datę premiery jak jest & stracić nagranie? Czy zatrzymać nagranie i przesunąć datę? Przesuwamy „Queen” o jeden tydzień? Ugh! Jestem rozdarta, pomóżcie!” zaapelowała na swoim Twitterze Minaj.

Raperka postanowiła zapytać o zdanie fanów i uruchomiła… sondę.

Skoro prawdopodobnie zadałam źle pytanie. Głosujcie. Możecie sobie tylko wyobrazić ile to dla mnie znaczy. To jest takie perfekcyjne nagranie. Kocham Was. Od zawsze.” dodała.

Co interesujące, niespełna godzinę temu w amerykańskim serwisie Amazon data premiery „Queen” została zmieniona na wrzesień. Nie wiadomo na ten moment, czy modyfikacja ta jest wynikiem błędu systemu, czy też Minaj podjęła decyzję o przesunięciu premiery krążka.

Chun-Li on Twitter

Since I may have asked it wrong. 🤭🦄 vote. You guys can only imagine how much this means to me. It’s such a perfect body of work 🎈love you. Long time.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here