Wielkimi krokami zbliża się dzień premiery nowego albumu Nicki Minaj. „Queen” na półkach sklepowych ma pojawić się już w przyszłym tygodniu, tymczasem raperka z uwagi na wykorzystany sampel utworu Tracy Chapman rozważa… zmianę datę wydania krążka.


Kilka godzin temu Minaj wyznała na swoim Twitterze, że zastanawia się nad przesunięciem daty premiery „Queen” o jeden tydzień. Wszystko przez utwór, który ma znaleźć się na longplay’u w trakcie, którego wykorzystano fragment kompozycji z repertuaru Tracy Chapman.

A więc jest nagranie na „Queen”, które zawiera jednego z najlepszych raperów wszechczasów. Nie miałam pojęcia, że jest to sampel legendarnej Tracy Chapman – zostawić datę premiery jak jest & stracić nagranie? Czy zatrzymać nagranie i przesunąć datę? Przesuwamy „Queen” o jeden tydzień? Ugh! Jestem rozdarta, pomóżcie!” zaapelowała na swoim Twitterze Minaj.

Raperka postanowiła zapytać o zdanie fanów i uruchomiła… sondę.

Skoro prawdopodobnie zadałam źle pytanie. Głosujcie. Możecie sobie tylko wyobrazić ile to dla mnie znaczy. To jest takie perfekcyjne nagranie. Kocham Was. Od zawsze.” dodała.

Co interesujące, niespełna godzinę temu w amerykańskim serwisie Amazon data premiery „Queen” została zmieniona na wrzesień. Nie wiadomo na ten moment, czy modyfikacja ta jest wynikiem błędu systemu, czy też Minaj podjęła decyzję o przesunięciu premiery krążka.

Chun-Li on Twitter

Since I may have asked it wrong. 🤭🦄 vote. You guys can only imagine how much this means to me. It’s such a perfect body of work 🎈love you. Long time.

AKTUALIZACJA 

W zaktualizowanym opisie oficjalnej playlisty na Apple Music Nicki potwierdziła przesunięcie premiery albumu „Queen” na 17 sierpnia. Raperka zdradziła również, że przygotowała dla fanów wielką niespodziankę, która ujrzy światło dzienne już 16 sierpnia oraz potwierdziła informacje o pracy nad drugą częścią teledysku do singla „Bed” nagranego z Arianą Grande.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here