Nicki Minaj po prawie trzech miesiącach przerwy powróciła dzisiaj na media społecznościowe. Fani raperki twierdzą, że nie pozostawia to żadnych złudzeń – muzyczne nowości od Nicki zadebiutują już wkrótce. 

Raperka pochwaliła się nowymi zdjęciami z imprezy w klubie Mr Jones Miami!, co podgrzało tylko atmosferę oczekiwania na oficjalne ogłoszenie rozpoczęcia jej nowej ery. Zanim jednak nowa płyta Minaj ujrzy światło dzienne, gwiazda będzie miała okazję po raz kolejny wcielić się w rolę jurora. Tym razem Nicki zasiądzie w panelu jurorskim 12. sezonu programu RuPaul’s Drag Race, którego premiera już 28. lutego.

Ponadto już jutro zadebiutuje najnowsza współpraca Nicki zatytułowana „Nice To Meet Ya” będąca singlem promującym nowy krążek Meghan Trainor. Nakręcony do piosenki teledysk zostanie najprawdopodobniej opublikowany tego samego dnia. Według osoby z bliskiego otoczenia Meghan, klip jest zabawny, seksowny, kolorowy i ikoniczny, a jego dopełnieniem jest genialna choreografia.

Piosenkarka w rozmowie z magazynem „Billboard” wypowiedziała się na temat współpracy. „Nie wiedziałam czy kiedykolwiek będę współpracowała z np. (…) Nicki Minaj, ona była dla mnie tak wysoko (…) Miałam nadzieję, że to usłyszy, byłaby to dla mnie najwspanialsza rzecz”. Meghan zdradziła kilka szczegółów dotyczących procesu tworzenia „Nice To Meet Ya”: „(Nicki) polubiła tę piosenkę i chciała coś do niej dograć. Byłam jak – jest dobrze, mogę umrzeć szczęśliwa. To mój ulubiony wers Nicki jaki kiedykolwiek stworzyła. Mówi „monster” w nim. Tak, wiem że to ikoniczne.”

„Kręciłyśmy wspólnie teledysk i byłam jakaś zwariowana, bardziej zestresowana niż podczas rozdania Grammy. To był mój moment.” – powiedziała. „Nicki jest zabawna, wyluzowana i wesoła; rozśmieszałam ją. Przy tym wszystkim jest taka prawdziwa i sprawiła, że miałam potrzebę powiedzieć jej jedno – jesteś niesamowitym twórcą piosenek!”. „Wszystko co robi jest niesamowite, ale chciałam jej po prostu powiedzieć jak twórca do twórcy, że jest wspaniała.”

Nicki Minaj i Pussycat Dolls gościnnie na nadchodzącym krążku Meghan Trainor. Sprawdź fragment nadchodzącego singla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here