Na nowy album Nicki Minaj fanom raperki przyjdzie poczekać odrobinę dłużej. 35-latka podczas wczorajszej transmisji live na Instagramie wyznała swoim fanom, że przekłada datę premiery krążka „Queen”.


Przypomnijmy, że Minaj podczas ceremonii rozdania nagród Met Gala udzieliła kilku wywiadów na czerwonym dywanie, w których odniosła się do tematu nowego albumu. Raperka wyznała m.in. że jej nadchodzący krążek będzie nosił tytuł „Queen” i ukaże się już 15 czerwca.

Album zostanie wypuszczony 15 czerwca, nazywa się „Queen”. Kocham Was.” powiedziała Nicki podczas wywiadu z magazynem Complex.

Okazuje się jednak, że plany raperki uległy zmianie. Minaj poprowadziła wczoraj dla swoich fanów transmisję na żywo na Instagramie, gdzie zdradziła nową datę premiery. Album „Queen” ma pojawić się na półkach sklepowych 10 sierpnia. Nicki dodała również, że okładka nadchodzącej płyty zostanie ujawniona 11 czerwca, zaś cztery dni później wypuści kolejny singiel. Przypomnijmy, że dotychczas materiał promowany był przez „Chun-Li” oraz „Barbie Tingz”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here