Nicki Minaj ze swoim najnowszym albumem „Queen” debiutuje na 2 miejscu zestawienia Billboard 200. Raperka, która w walce o numer 1 została o niewiele wyprzedzona przez Travisa Scotta, nie kryła rozczarowania na swoim Twitterze.

35-letniej Amerykance nie brakowało dużo do debiutu na samym szczycie listy najpopularniejszych płyt w Stanach Zjednoczonych – Billboard 200. „Queen” rozeszło się w pierwszym tygodniu w nakładzie 185 tys. egzemplarzy, co okazało się być gorszym rezultatem od „Astroworld” Travisa Scotta (205 tys.). Pomimo niewątpliwego sukcesu, jakim jest debiut na ścisłym podium, Nicki nie kryła na swoim Twitterze rozczarowania aktualnym numerem 1.

Włożyłam w ten album swoją krew, pot i łzy, tylko po to, aby Travis Scott miał Kylie Jenner publikującą post o wejściach na koncert i mówiącą ludziom, żeby przyszli zobaczyć ją & Stormi. lol. Właściwie to mnie to śmieszy. #QUEEN ustanowiło rekord bycia numerem 1 w 86 państwach. Dziękuję Jezusowi & dziękuję fanom.” napisała raperka.

Ariana Grande „Sweetener”: cukier krzepi, słodzik wciąga [RECENZJA]

Minaj odniosła się w przytoczonym powyżej wpisie do jednego z ostatnich postów Kylie Jenner, która zachęcała do zakupów w internetowym sklepie Scotta, w którym m.in. do zakupu biletu na trasę dorzucano egzemplarz jego najnowszego krążka.

Travis sprzedał ponad 50 tys. tych rzeczy. Bez konieczności odbioru albumu! Bez dat koncertów, etc. Rozmawiałam z nim. Wie, że nie ma numeru 1 wśród albumów w tym tygodniu. Kocham swoich fanów za numer 1 w AMERYCE! Wytłumaczę w trakcie #QueenRadio, cztery albumy za mną, #1 w 86 państwach.” kontynuowała Minaj. „Patrzę na liczby, które osiągnęli Carterowie, Kanye, Nas. Travis sprzedał 200 tys. w pierwszym tygodniu bazując wyłącznie na ciuchach. Rozmawiałam z nim wczoraj & powiedział, że sprzedawał ubrania przed muzyką. Billboard mówi, że zmienią przez to zasady, więc powinni to zrobić już teraz!

Ludzie do mnie dzwonią myśląc, że sapię i się spinam. O mój Boże, to wszystko to sarkazm / kwestia humoru. Mam najbardziej legendarny (iconNIC – oryg.) czas. Chodźcie, dajcie buzi.” krótko dodała Minaj po burzy w Internecie, jaka się rozpętała.

Recenzję „Queen” przeczytacie tutaj.

QUEEN on Twitter

People are calling me thinking I’m huffing & puffing. Omg y’all this is sarcasm/dry humor. Yikes. I’m having the most iconNIC time. Come let me kiss you. 😩😘😘😘 Who’s coming to the secret show? When people call me & hear me crackin up laughing they seem so puzzled.

QUEEN on Twitter

Someone sent me this.

Whale Report on Twitter

This week’s #Billboard200 top ten albums… Track this chart: https://t.co/eAeiZdUxFs

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here