Nicki Minaj na swoich social mediach opublikowała wczoraj pierwsze zdjęcia promujące długo wyczekiwaną przez jej fanów kolekcję ubrań i akcesoriów, przy której tworzeniu raperka współpracowała z domem mody Fendi. 

Na temat współpracy gwiazdy ze znanym włoskim gigantem modowym wypowiedział się jej jego prezes i dyrektor generalny Serge Brunschwig „Nicki jest świetną artystką i jedną z najlepszych raperów. Fendi ma z nią wiele wspólnego. Nicki uosabia jeden z wymiarów Fendi, zabawny aspekt marki i napewno zaprezentuje ją wyjątkowo dobrze.” – powiedział. „Tak, jest ekstrawagancka, ale nie boi się tego i uważam, że praca z nią jest bardzo interesująca. Kolekcja jest bardzo kolorowa, mocna i robiąca wrażenie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi.”

Kolekcja „Fendi Prints On” zadebiutuje online 14 października, a w sklepach stacjonarnych dostępna będzie 2 dni później. Oprócz odzieży damskiej kolekcja obejmuje również odzież męską i dziecięcą.

Zdjęcia promujące współpracę Minaj i Fendi zadebiutowały w sieci krótko po tym, jak raperka poinformowała swoich fanów o muzycznej emeryturze. Artystka obiecała wyjaśnić swoją decyzję w najbliższej odsłonie Queen Radio.

Nicki Minaj przechodzi na emeryturę?! Artystka dzieli się z fanami szokującą informacją

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here