Czerwiec będzie obfitował w wiele ekscytujących premier płytowych. Wcześniej na 15 czerwca swój krążek zapowiedziała Christina Aguilera, kilka godzin temu Nicki Minaj potwierdziła, że również jej album ukaże się w tym terminie.


35-letnia Minaj pojawiła się wczoraj na ceremonii rozdania nagród Met Gala, gdzie udzieliła kilku wywiadów na czerwonym dywanie. Podczas jednego z nich raperka odniosła się do swojego nadchodzącego – czwartego w dyskografii – albumu. Krążek Nicki będzie nosił tytuł „Queen”, zaś jego premierę zaplanowano na 15 czerwca. Dotychczas materiał promowany był przez single „Chun-Li” oraz „Barbie Tingz”.

Album zostanie wypuszczony 15 czerwca, nazywa się „Queen”. Kocham Was.” powiedziała Nicki podczas wywiadu z magazynem Complex.

Prawdę mówiąc wiem jak ten album brzmi i zdaję sobie sprawę, co będzie oznaczał dla moich fanów. Ten krążek jest dla mnie momentem, w którym wszystko w moim życiu zatacza pełen krąg i w którym jestem szczerze szczęśliwa. Czuję się prawie tak jakby była to jakaś celebracja.” wyznała Minaj jakiś czas temu na temat swojego nowego albumu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here