Nicki Minaj za pomocą mediów społecznościowych podzieliła się kilkoma gorzkimi faktami na temat relacji ze swoim byłym chłopakiem Meek Millem. Raperka opublikowała ostre wpisy po tym jak 32-latek obraził jej męża. 

Meek Mill kolejny raz atakuje swoją świeżo poślubioną byłą dziewczynę. Pod jednym z opublikowanych na Instagramie zdjęć wyśmiał męża Nicki, co nie uszło uwadze artystki i przeważyło szalę w świetle wydarzeń minionego tygodnia. Gwiazda dodała na stories kilka zdjęć, na których twarz Meeka została zasłonięta emoji clowna oraz opublikowała post, w którym otwarcie oskarża go o bicie kobiet. Raper zdecydował się odpowiedzieć na to za pomocą Twittera, odnosząc się jednocześnie do sytuacji brata Minaj, który został skazany w ubiegłym tygodniu na 25 lat więzienia po tym, jak uznano go winnym napaści seksualnej na dziecko.

 

W odpowiedzi Nicki nawiązała do sytuacji z 24 stycznia, kiedy to Meek Mill został wyprowadzony przez ochronę jednego z butików w West Hollywood po tym jak zwyzywał parę podczas zakupów (nagranie z całego zajścia poniżej), a także oskarżyła go o rzekome bicie własnej siostry.

Pomiędzy artystami wywiązała się ostra dyskusja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here