Świeżo upieczona mama Nicki Minaj pochwaliła się zdjęciami swojego synka na Instagramie. Raperka opublikowała kilka fotografii chłopca i złożyła życzenia noworoczne. 

„Bardzo ci dziękuję za wybranie mnie na swoją mamę.” – napisała Nicki pod zdjęciami syna. „Życzę wam szczęśliwego i pomyślnego Nowego Roku. Dziękuję za miłość i wsparcie podczas tej podróży. To wiele dla mnie znaczyło. Bycie mamą to zdecydowanie najbardziej satysfakcjonująca praca, jaką kiedykolwiek podjęłam. Przesyłam dużo miłości do wszystkich matek superbohaterek. Wielkie uściski dla wszystkich kobiet, które były w ciąży w tym trudnym czasie.” 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

Nicki kilka dni temu obchodziła 3 miesiące od przyjścia na świat jej dziecka. Z tej okazji opublikowała całkowicie nowe zdjęcie z jej sesji ciążowej oraz odpowiedziała na Twitterze na pytania fanów związane z porodem i macierzyństwem. Artystka wyjawiła m.in. to, że jej przyjaciółka Ariana Grande przysłała jej synkowi urocze prezenty z okazji narodzin i podziękowała Ciarze, za ogromną pomoc i dobre rady.

Zdradziła także, że w poświęconym jej serialu dokumentalnym, którego premiera odbędzie się już niedługo na HBO MAX, ukazane będą fragmenty z jej życia w ciąży, w tym moment, w którym powiedziała swojemu mężowi o tym, że spodziewają się dziecka. Więcej na temat dokumentu TUTAJ.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

Nicki Minaj ogłasza premierę swojego oficjalnego filmu dokumentalnego

Nicki Minaj obchodzi swoje 38 urodziny! Przypomnij sobie największe hity raperki

Nicki Minaj wyjawiła płeć swojego dziecka i podziękowała za wszystkie miłe życzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here