Koniec oczekiwania! Nicki Minaj oficjalnie ogłasza premierę dawno zapowiadanego filmu dokumentalnego. Raperka zapewnie, że zadebiutuje on już wkrótce. 

To się dopiero nazywa prezent. Nicki Minaj, która hucznie obchodzi dzisiaj 10 rocznicę swojego debiutacnkego albumu „Pink Friday”, przygotowała dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że długowyczekiwany film dokumentalny nareszcie ujrzy światło dzienne. Produkcja skupiająca się na historii kariery jednej z największych raperek w wszech czasów będzie dostępna na platformie HBO MAX.

“Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa, że wreszcie mogę podzielić się z wami tą wiadomością. Nie mogłabym być bardziej podekscytowana z faktu, że HBO MAX pomogło mi opowiedzieć moją historię w delikatny i niezapomniany sposób. W sposób, który moi fani pokochają na zawsze. Ten dokument jest niesamowity. Mogę wam to obiecać. Kocham Was” – napisała na Instgarmie pod postem z ogłoszeniem premiery. Artystka zapewniła również, że film „da surowe, niefiltrowane spojrzenie na moje życie osobiste i moją zawodową podróż”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

Premiera dokumentu to nie jedyna niespodzianka, którą Nicki przygotowała na dzisiaj. 38-latka wypuściła z okazji 10 rocznicy „Pink Friday”, nową odświeżoną wersję albumu zatytułowaną „Pink Friday: The Complete Edition”, na której znalazło się 8 bonusowych piosenek.

Dekada Nicki Minaj. Debiutancki album raperki „Pink Friday” obchodzi dzisiaj 10 rocznicę premiery

Nicki Minaj świętuje 10 lat płyty „Pink Friday”. Raperka udostępniła „Pink Friday: The Complete Edition” z nowymi piosenkami

Nicki Minaj znów królową Billboardu! Raperka odebrała swój tytuł Taylor Swift

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here