Wiele wskazuje na to, że fanów Nicki Minaj już wkrótce może spotkać ekscytująca niespodzianka. W sieci zrobiło się bowiem gorąco na temat nowej ery raperki, która ma rozpocząć się… już za kilka dni.


Liczne nieoficjalne źródła donoszą o tym, że już za trzy dni Nicki Minaj powróci ze swoim nowym materiałem. Według ostatnich doniesień Minaj w tym tygodniu wypuści dwa premierowe single – prawdopodobnie zatytułowane ‚Half Back’ i ‚Barbie Tingz’. Dodatkowo, jedna z francuskich stron internetowych miała opublikować przed czasem oficjalną okładkę drugiego z nich – możecie znaleźć ją poniżej.

Przypomnijmy, że raperka jakiś czas temu w wywiadzie dla NYT oznajmiła, iż jej nowa muzyka będzie wyjątkowo spójna i przemyślana. Nicki przyznała również otwarcie, że nadchodzący album to moment, w którym wszystko zatacza pewien krąg.

„Prawdę mówiąc wiem jak ten album brzmi i zdaję sobie sprawę, co będzie oznaczał dla moich fanów. Ten krążek jest dla mnie momentem, w którym wszystko w moim życiu zatacza pełen krąg i w którym jestem szczerze szczęśliwa. Czuję się prawie tak jakby była to jakaś celebracja.” wyznała artystka.


UPDATE:

Nicki właśnie oficjalnie potwierdziła informacje o nowych singlach. Nadchodzące kawałki będą miały premierę jeszcze w tym tygodniu – zatytułowano je ‚Barbie Tingz’ oraz ‚Chun-Li’.