Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że jedna z polskim agencji koncertowych w tajemniczy sposób zapowiedziała – prawdopodobnie – nadchodzący koncert Nicki Minaj w Polsce. Prestige MJM,  dotychczas odpowiedzialne za przyjazd do Polski m.in. Jennifer Lopez & Justina Biebera, po raz kolejny sugeruje, że już jutro wiadomość o koncercie raperki zostanie oficjalnie potwierdzona.


Prestige MJM opublikowało w miniony czwartek na swoich mediach społecznościowych interesujący post. Agencja koncertowa zapowiedziała bowiem, że już niedługo zostanie ogłoszona data wizyty w Polsce jednej z najlepiej zarabiających artystek, znanej m.in. z kolaboracji z Arianą Grande, Beyonce & Drake’m. Oczywiście, osobą, która spełnia każdy punkt opublikowanego opisu jest raperka Nicki Minaj.

Jedna z najlepiej zarabiających ARTYSTEK! Miliony fanów na całym świecie i genialne produkcje m.in. we współpracy z Beyoncé, Drake czy Ariana Grande! JUŻ NIEBAWEM ogłosimy jeden z najgłośniejszych koncertów na rok 2019” napisano na Facebooku Prestige MJM.

Dla wszystkich mających wątpliwości, o kogo chodzi, z pewnością interesujący będzie najnowszy post Prestige MJM. Na mediach społecznościowych agencji pojawiła się grafika zawierająca charakterystyczne dla Minaj elementy garderoby z podpisem, że już jutro zostanie ogłoszony najbardziej wyczekiwany koncert 2019 roku.

Już jutro ogłaszamy jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów w Polsce #2019” napisano.

Przypomnijmy, że Nicki Minaj już wkrótce ma ogłosić daty koncertowe swojej trasy promującej nadchodzący album „QUEEN”. Raperka w jednym ze swoich ostatnich wpisów na Twitterze potwierdziła, że planuje wyruszyć w światową trasę koncertową.

Wszystko, co mogę powiedzieć to, że trasa jest  🦄😻🤭😲💦⬆👏🏽👏🏽👏🏽🙏🏽🙌🏽👌🏽 A jeśli ją opuścicie, to nie bądźcie wściekli na Chun. Bądźcie wściekli na samych SIEBIE! Chun daje cały czas na świecie. Ten album jest tak bardzo 🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽🙌🏽 AHHHHHH!” napisała na swoim Twitterze Nicki.

Najpierw USA. A potem CAŁY ŚWIAT. Ale jest też kolejna niespodzianka, o której nie wiecie. Bwahaaahahaaaaaa. Ci, którzy będą na trasie trafią do elity Team Minaj. Tak, idę w kierunku M&G. Tylko dlatego, że moje dzieciaki były takie cierpliwe.” dodała raperka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here