Dzień premiery nowej muzyki od Nicki Minaj został połączony z wywiadem, jaki raperka udzieliła Beats 1. 35-latka wśród wielu poruszonych tematów odniosła się także do swoich relacji z Cardi B. 


nicki

Dwóch nowych singli Nicki Minaj możecie posłuchać TUTAJ.


Z okazji wypuszczenia singli ‚Chun-Li’ i ‚Barbie Tingz’ Nicki Minaj pojawiła się na radiowym spotkaniu u Zane’a Lowe z Beats 1. Jedną z kwestii poruszonych w trakcie wywiadu był temat Cardi B, która jakiś czas temu w mało przyjemny sposób wypowiedziała się o kolaboracji raperek u boku Migos – ‚MotorSport’. Przypomnijmy, że wykonawczyni ‚Bodak Yellow’ wyznała w listopadzie, że nie słyszała pełnych fragmentów piosenki w wykonaniu Nicki do samego momentu premiery.

Pamiętam, kiedy weszłam do tej gry… Śpiewałam tylko same pochwały i mówiłam „dziękuję”. Pierwszy wywiad, jaki zrobiła, po prostu mnie zranił, bo brzmiała jakby była rozdrażniona i zła. Mówiła, że tego nie słyszała… a ja: CO?” wyznała Nicki.

A nadal robisz wywiady, żeby zobrazować Nicki jako złą osobę. I grasz ofiarę. I to naprawdę bardzo bardzo mnie zraniło, bo miała w pełni moje wsparcie. Do momentu swojego ostatniego wywiadu nigdy nie widziałam, żeby okazała mi jakąkolwiek prawdziwą miłość. A mogę sobie tylko wyobrazić, ile dziewczyn marzy o tym, żeby być w jednej piosence z Nicki Minaj.” dodała raperka.


Tinashe ‚Joyride’: seksownie, lecz nie wulgarnie; zmysłowo, lecz nie tandetnie [PRZEDPREMIEROWA RECENZJA]