Premiera nowego albumu Nicki Minaj zbliża się wielkimi krokami. Raperka, która wypuściła ostatnio dwa nowe single poinformowała swoich fanów, że okładka czwartej płyty jest już wybrana, a tracklista krążka finalizowana. 


Nicki Minaj 12 kwietnia wypuściła dwa premierowe kawałki – ‚Barbie Tingz’ oraz ‚Chun-Li’. Single zwiastują nadchodzący album raperki, który będzie pierwszym wydawnictwem Minaj od czasu premiery ‚The Pinkprint’ w 2014 roku. Gwiazda potwierdziła na swoim Twitterze, że okładka płyty została już wybrana, zaś ona sama jest w trakcie finalizacji tracklisty płyty.

Spędziłam cały dzień edytując to wideo. Dwa spotkania w trakcie. Tracklista prawie gotowa. Widziałam okładkę albumu.” napisała na swoich mediach społecznościowych Nicki.

Choć nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery krążka, to wedle plotek czwarty studyjny album Minaj ma ujrzeć światło dzienne w maju lub w czerwcu tego roku. Nieoficjalne informacje podsyca fakt, że raperka już 19 maja będzie gościem amerykańskiego programu rozrywkowego ‚Saturday Night Live’ w trakcie, którego wykona swoje premierowe kawałki.