We wrześniu tego roku, Nicki Minaj zaskoczyła wszystkich swoich fanów tweetem, w którym obwieściła, że udaje się na muzyczną emeryturę. W najnowszym wywiadzie zdradziła, co dokładnie miała na myśli oraz jaka była jej reakcja na smutek wielbicieli.

Nicki Minaj udzieliła wywiadu serwisowi „The Shade Room”. Nic dziwnego, że poza informacjami dotyczącymi jej życia prywatnego, dziennikarz postanowił poruszyć kwestię tweeta, który rozgrzał do czerwoności wszystkich internautów. Mianowicie, chodzi o wpis, w którym popularna raperka zdradziła, że rezygnuje z kariery, chcąc skupić się na swojej rodzinie. Jak się jednak okazuje, nie miała ona na myśli całkowitego zniknięcia ze sceny muzycznej.

„Kiedy zamieściłam tego tweeta o przejściu na emeryturę, wiedziałem, że mam już nagraną muzykę, która z pewnością się ukaże. [Informacja o emeryturze] była rodzajem rozważań na temat mojego albumu, w stylu: „Czy chcę wrócić do nagrywania mojej piątej płyty?”. O tym właśnie mówiłam. Wiedziałam, że mam oczywiście featuringi – zawsze jestem do nich zapraszana i je lubię. Tak naprawdę chodziło o mój piąty album” – wyznała.

„Nie wiedziałam, że moi fani będą się tak zachowywać po tym tweecie. To rani mnie, kiedy czuję, że sposób, w jaki to zrobiłam był wobec nich niewrażliwy. Nie wiedziałam, ze tak to przyjmą. Nie wiedziałam, że to tak wielka sprawa, dlatego go usunęłam” – dodała.

NICKI MINAJ PRZECHODZI NA EMERYTURĘ?! ARTYSTKA DZIELI SIĘ Z FANAMI SZOKUJĄCĄ INFORMACJĄ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here