Na początku tego miesiąca Nicki Minaj ogłosiła za pomocą Twittera, że zdecydowała się na chwilowe odsunięcie się od showbiznesu. Raperka pragnie teraz skupić się na rodzinie. Nie oznacza to jednak, że gwiazda całkowicie porzuciła plany dotyczące zapowiadanego już wcześniej przez nią piątego krążka. 

Magazyn „ELLE” opublikował wywiad z Nicki promujący jej kolekcję ubrań i dodatków stworzoną przy współpracy ze słynnym domem mody Fendi. Nie zabrakło pytań o jej nową muzykę.

Raperka swój nadchodzący album opisuje jako „ostry, zabawny i nieskruszony”„Jeszcze chyba nigdy nie byłam aż tak podekscytowana wydaniem nowego albumu. Cieszę się, że tym razem nie każę moim fanom długo czekać na kolejny album, tak jak to było w przypadku poprzednich krążków” – przyznaje. „Ten zawiera wszystko, co ludzie uwielbiają w Nicki, ale ma też znacznie mocniejsze brzmienie, więc idealnie pasuje do kolekcji stworzonej z Fendi.”

Kolekcja „Fendi Prints On” zadebiutuje online 14 października, a w sklepach stacjonarnych dostępna będzie 2 dni później.

Nicki Minaj prezentuje efekty współpracy z Fendi. Zobacz zdjęcia

Nicki Minaj przechodzi na emeryturę?! Artystka dzieli się z fanami szokującą informacją

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here