Nicki Minaj skierowała kilka słów pod adresem Miley Cyrus. Raperka w trakcie swojego radiowego show „Queen Radio” wywołała na dywanik 26-letnią piosenkarkę powodując sporą burzę w sieci.

W najnowszym epizodzie „Queen Radio” Minaj odniosła się po raz kolejny do Cyrus. Tym razem raperka nazwała Cyrus „zwykłym kurczakiem” (perdue chicken – orig.) wytykając jej, że ta bez powodu obraziła ją w trakcie jednego z wywiadów. Przypomnijmy, że stało się to ogniwem zapalnym do pierwszej wymiany zdań między Cyrus a Minaj – obydwie Panie miały już bowiem głośny medialny zgrzyt podczas VMA 2015.

Zwykłe kurczaki nie mogą mówić o królowych. Zaobserwowałam, że wiele zwykłych kurczaków próbuje wywoływać imię królowej dla rozgłosu. To się zawsze zdarza. I to jest to co robią przede wszystkim. Biała dziewczynka płacze próbując przedstawić ciemnoskórą dziewczynę jako złego gościa… Odniosła się do mnie bez szacunku w wywiadzie bez przyczyny. Dopiero co widziałam jak ssie Mike Will’owi w studio.” skwitowała Minaj.

Komentarz Nicki zapewne został wywołany fragmentem tekstu piosenki na ostatniej epce Cyrus. W utworze „Cattitude” Miley przywołała beef między Minaj a raperką Cardi B śpiewając „“I love you Nicki, but I listen to Cardi”. Pomimo dalszych tłumaczeń wokalistki, że uwielbia obydwie raperki, Nicki nie pozostawiła zaczepki bez reakcji.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here