Do pierwszego koncertu Nicki Minaj i Juice WRLD w Polsce został już tylko jeden dzień. Na to wydarzenie czekają tysiące polskich fanów i słuchaczy raperki. Trasa promuje ostatnie wydawnictwo artystki zatytułowane „Queen”, którego premiera miała miejsce w sierpniu ubiegłego roku.

The Nicki WRDL Tour już w tę niedzielę zawita do Łodzi. Organizująca koncert agencja Prestige MJM opublikowała szczegółowe informacje na temat wydarzenia. Bramy Atlas Areny zostaną otwarte o 17:45. Równo o godzinie 18:30 swój występ rozpocznie grający jako support Smolasty. Oficjalnie Nicki i Juice WRLD na scenę wejdą o 19:30.

Pierwszy koncert Nicki Minaj w Polsce to nie lada wydarzenie. Z tej okazji największy fanclub raperki w naszym kraju zorganizował niejedną, a cztery akcje koncertowe. Wszystkie znajdziecie na stworzonym przez nich oficjalnym wydarzeniu TUTAJ.

Na stronie internetowej organizatora znajduje się oficjalny niezbędnik koncertowy, w którym dostępne są wszystkie potrzebne informacje dla osób wybierających się na wydarzenie. Znajdziecie go TUTAJ. Zamieszanie wśród uczestników wywołała opublikowana wczoraj przez Prestige MJM informacja o zakazie fotografowania i nagrywania koncertu.

„Na wyraźne wskazanie managementu, w trakcie koncertu Nicki Minaj & Juice WRLD obowiązuje całkowity zakaz robienia zdjęć.Na halę nie wolno wnosić plecaków/worków oraz aparatów fotograficznych. Przedmioty te będzie można pozostawić w depozytach, które ustawione zostaną w pobliżu wejść numer 1. Koszt depozytu to 20 zł.”

 

Koncert Nicki Minaj i Juice WRLD jest trzecim koncertem w ramach ich trasy „The Nicki WRLD Tour”. Niestety wczorajsze wydarzenie, które miało się odbyć w stolicy Słowacji Bratysławie zostało odwołane ze względu na niespełnione wymagania dotyczące organizacji. Widzowie czekali na występ ponad 3 godziny. Na szczęście raperka zapewniła, że jej pierwszy polski koncert odbędzie się bez problemów.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here